Jau galite pasveikinti mielą žmogutį “Vaikų radijo” stoties eteryje

Jau galite pasveikinti mielą žmogutį “Vaikų radijo” stoties eteryje

 

DĖMESIO!!! Vaikų radijo stoties klausytojai, bet kuriuo, jums patogiu metu, galite pasveikinti savo artimuosius, draugus ir pažįstamus bei perduoti linkėjimus ir sveikinimus giminaičiams gyvenantiems kitoje šalyje, nes „Vaikų radijo“ stoties klausosi vaikai iš viso pasaulio!!!

Puiki naujiena! Nuo šiol vaikų radijo stoties eteryje, galite pasveikinti jums brangų žmogų įvairiausiomis progomis, jums patogiu laiku!

Ar įsivaizduojate, koks nuostabus jausmas, kai eteryje išgirstate savo vardą ir jums siunčiamus linkėjimus 🙂 norėtumėte, kad kažkas pradžiugintu jus? tuomet pirmiausia pradžiuginkite jūs!

„Gražiausi linkėjimai mažai širdelei“
Suaugusieji sveikina savo vaikučius
Pasveikink savo mažą žmogutį, bet kokia proga.
Gimtadienis, vardadienis, pirmas žingsnis, pirmas vaikščiojimas ant rasotos žolės basomis kojelėmis, pirmas sniegas, pirmas lietus, pirma kelionė prie jūros, pirmas grybas surastas miške, pirmas ištartas žodis, pirmas suregztas sakinys, pirmas išmoktas skaičius ar raidė, pirma rugsėjo pirmoji… Paskatinkite savo vaikučius siekti vis daugiau ir daugiau, arba tiesiog pagirkite savo vaikučius už tai kad jie patys nuostabiausi pasaulyje. Pasidžiaukite kartu su vaikučiais bet kokia proga.

„Gražiausi linkėjimai iš mažos širdelės“
Vaikučiai sveikina savo artimuosius
Pasveikink savo mamytę ir tėvelį, močiutę ir senelį, auklėtoją, mokytoją, kaimynus klasiokus, darželio grupiokus ir draugus įvairiausiomis progomis.
Gimtadienio, vardadienio, sėkmingos kelionės, puikiai praleistų atostogų, praleisto laiko kartu su jumis, jums parodyto dėmesio, rūpesčio ir meilės, mamyčių dienos proga, tėvelių dienos proga, moterų dienos proga, ar šiaip – pasveikinkite savo mamytę vien už tai, kad ji šiandien labai geros nuotaikos ir smagiai pažaidė su jumis.

Kaip galite pasveikinti?

  1. Atsiųskite sveikinimo tekstą arba sveikinimo audio įrašą el.p. adresu: info@vaikuradijas.lt
  2. Būtinai nurodykite savo ir žmogaus kurį sveikinate  vardą, pavardę ir amžių. Jei gyvenate ne Lietuvoje,  nurodykite šalį kurioje gyvenate.
  3. Nurodykite tikslią datą ir laiką kuomet norite išgirsti savo atsiųstą sveikinimą „Vaikų Radijo“ stoties eteryje“
  4. Sveikinimus reikia atsiųsti prieš 3 darbo dienas iki pageidaujamos datos.
  5. Taip pat sveikinimą galite užsisakyti paskambinę telefonu +37062035343 arba į skype: vaikuradijas
  6. Vienas iš dalyvių (sveikintojas ar sveikinamasis) būtinai turi būti vaikas iki 12 m., t.y. tėveliai, seneliai ar kiti artimieji sveikina jiems brangius vaikučius; arba vaikučiai sveikina jiems brangius žmones: artimuosius ar draugus, klasiokus, darželio grupiokus…
  7. Jei suaugusius sveikina vaikai, sveikinimas nieko nekainuoja. Jei suaugusieji sveikina vaikus, tuomet būtume dėkingi jei “Vaikų radijui” padovanotumėte 5 eurus arba daugiau.  Ačiū už jūsų geranoriškumą ir supratingumą. Pinigėlius galite pervsti į VŠĮ „VAIKŲ RADIJAS“, kodas 302743518, atsiskaitomąją sąskaitą: LT57 7300 0101 3105 0395

 

 

 

Aš sveikinu savo mylimiausią mamytę gimtadienio proga. Aš taip stipriai myliu savo mamytę, kaip visą Pasaulį. Ji pati geriausia, pati geriausia, siunčiu jai savo stiprų stiprų apkabinimą ir labai labai didelį bučinuką. Ieva 4 m.

Pauliną Balčiūnaitę 3-iojo gimtadienio proga, sveikina mama, tėtis, sesutė Evutė bei visi gimtadienio svečiai. Būk gerutė, auk didutė!! Ir siunčia dainelę „Du gaideliai“.

Labas vaikų radijas, liepos 2 dieną, mano sūneliui Poviliukui Osakauskui sukanka 6 metukai. Ta proga norime pasveikinti Jį ir palinkėti jam daug laimės, bei, kad gerai mokytųsi. Visai neseniai išmokai važinėti dviračiu ant dviejų ratų ir mes visi labai džiaugiamės tavo pasiekimu. Tave sveikina mamytė, tėvelis, mažasis broliukas Igniukas, ir močiutės. Ir prašom pagroti nuotaikingą dainelę,nes tai mylimiausia radijo stotis Poviliukui.

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!