Kviečia pirmasis komandinis Lietuvos Dėlionių Čempionatas

Kviečia pirmasis komandinis Lietuvos Dėlionių Čempionatas

 

Mėgstate dėlioti dėliones? Lapkričio 25 d. penktadienį, 15 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, savo jėgas išbandyti kviečia I-asis komandinis „Lietuvos Dėlionių Čempionatas“. Renginys vyks parodos „Vaikų šalis“ Renginių scenoje. Iš dviejų asmenų sudarytos komandos iš visos Lietuvos varžysis dėl pagrindinio čempionato rėmėjo įsteigtų dėlionių rinkinių ir greičiausių dėlionių rinkikų titulo.

Renginio idėjos autorius, „Žaislų ir suvenyrų asociacijos“ vadovas, Aldas Kikutis sako, kad dėl greičiausiųjų titulo varžytis kviečiami visi, kas bent kartą bandė dėlioti dėlionę ir turėjo kantrybės ją sudėti iki galo. Čia nėra ypatingų amžiaus apribojimų, nes prisijungti ir dalyvauti gali kone visi norintys. Tiesa nepilnamečiai gali dalyvauti, tik gavę tėvų sutikimą. „Norite dalyvauti? Savo aplinkinių tarpe raskite bendramintį, sugalvokite komandos pavadinimą ir registruokitės elektroniniu būdu užpildydami registracijos anketą internetu: https://goo.gl/forms/aeN0G8Q65uaboBsQ2 Komandą gali sudaryti vienas suaugęs ir vienas vaikas nuo 5 m., arba du vaikai nuo 7 m., paaugliai bei vyresni žmonės. Juk tai toks stalo žaidimas, kuris gerina tiek vaikų, tiek suaugusių smegenų veiklą“ , pastebi A. Kikutis. Dalyviams įėjimas į parodą – nemokamas.

Edukologės, Vilniaus ugdymo įstaigos „Strazdanėlės“ vadovės ir renginio organizatorės, Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės nuomone, tradicinės dėlionės – tai kur kas daugiau nei smagus žaidimas, nes dėliojant kibias detales reikia įvairiapusiškai mąstyti. „Dėliojant paveikslą reikia planavimo, erdvinės vizualizacijos, suvokimo, sąmoningumo įgūdžių. Taip pat didelės kantrybės ir atidumo. Paveikslų dėliojimas ir motyvuoja, nes yra tikslas įveikti užduotį ir pamatyti galutinį rezultatą. Visa tai naudinga bet kokio amžiaus žmonėms“, tad viliamės kad į šias smagias varžybas įsijungs visa šeima, sako Sonata Latvėnaitė – Kričenienė.

Organizatoriai pabrėžia, kad nenuobodžiaus ir renginio žiūrovai. Kol dalyviai dėlios savo dėliones, kiti taip ir turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtų prizų atsakydami į Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Studentų mokslinės bendrijos parengtos viktorinos klausimus.

Renginį organizuoja Vilniaus „Strazdanėlės“, „Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija“, paroda „Vaikų šalis“ pagrindinis renginio rėmėjas „Step Puzzle“. Daugiau informacijos galima rasti renginio organizatorių interneto svetainėje, bei jų socialinių tinklų paskyrose

 

Komentarų kol kas nėra.