Kviečia pirmasis Lietuvos Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“

Kviečia pirmasis Lietuvos Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“

 

Ar kada teko netradicinėje erdvėje klausytis gyvai atliekamos kokybiškos muzikos visai šeimai? Sekmadienį, lapkričio 27 d., nuo 11.30 – 17.00 val. Litexpo parodų rūmuose vykstančios parodos „Vaikų šalis | Mokykla“ metu, Renginių scenoje savo koncertines programas pristatys beveik šimtas Pirmojo Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalio „Fortissimo“ dalyvių iš visos Lietuvos.

 

Žiūrovams – puikus koncertas, festivalio dalyviams – neįkainojama patirtis! Būtent tokiu šūkiu dalyvius ir žiūrovus kviečia pagrindinė renginio iniciatorė, muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“ vadovė, muzikos pedagogė Sonata Latvėnaitė – Kričenienė. „Muzikantams konkursai, festivaliai gana įprastas dalykas, tiesa jie paprastai būna organizuojami tradicinėse erdvėse, o grojančiųjų, dainuojančių paklausyti dažniausiai susirenka muzikanto artimieji, mokytojai ir kiti kolegos. Šio festivalio tikslą apibūdinčiau vienu žodžiu – iššūkis. Grojimas parodoje – nenuspėjamas, o muzikuoti čia reikia ypatingai – taip, kad priverstum sustoti pro šalį keliaujantį parodos lankytoją tavęs pasiklausyti. Prilyginčiau tai grojimui gatvėje, kur tavo klausytojas dažniausiai – tas žmogus, kuris pirmą kartą netikėtai sudalyvauja tavo neįprastame koncerte. Abiems pusėms tai dažniausiai pirmas susitikimas, kuris gali būti ilgalaikės draugystės pradžia“, kviesdama prasmingai praleisti sekmadienį pabrėžia Sonata Latvėnaitė – Kričenienė.

Festivalio organizatoriai nuoširdžiai džiaugiasi, kad parodos „Vaikų šalis“ organizatoriai suteikė galimybę, nemokamai organizuoti festivalį savo erdvėje, o prekeiviai maloniai sutiko pripildyti dovanėlėmis dalyvių dovanų krepšelius. Viskam pasiruošta, lieka tik Jums susiplanuoti ir sudalyvauti jau šį sekmadienį Litexpo parodos „Vaikų šalis“ erdvėse startuosiančioje muzikinėje šventėje!

VšĮ „Vaikas ir muzika“ tai – profesinio tobulėjimo, kompetencijos centras muzikos entuziastams ir profesionalams savo veiklą pradėjęs 2000 metais. „Vaikas ir muzika“ rengia tarptautines konferencijas, seminarus, mokymus muzikos pedagogams ir socialiniams darbuotojams visoje Lietuvoje. Jau kelerius metus Vilniuje veikia privati muzikos mokykla „Vaikas ir muzika“, kuri ugdo ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus jaunuosius muzikantus.

 

 

Komentarų kol kas nėra.