Vakaro žvaigždelė

Vakaro žvaigždelė

Vakaro žvaigždelė

Muzikinė radijo laida vaikams ir visai šeimai. Mokslo žinios, įdomybės apie žmones, Žemės planetą ir visatą. Laidose atgyja Biblijos veikėjai bei vaikų literatūros klasikos herojai. Klausytojų laukia įvairūs konkursai ir prizai. Laidą veda Daiva Bauerienė.

 

Projekto didžiausias tikslas , kad vaikai užaugtų sąžiningi, rūpestingi, mylintys, draugiški, gailestingi, mąstantys, kūrybingi ir žingeidūs. Projektas skatina dorovinių ir dvasinių vertybių sklaidą.

Muzikinėmis pasakomis ir istorijomis, radijo spektakliais, dainelėmis, giesmelėmis, eilėraščiais ir interviu skatinti vaikus pozityviai mąstyti ir dorai elgtis, skatinti domėtis ir saugoti gamtą, praplėsti žinias apie pasaulį, skatinti jautrumą kitiems žmonėms,  gerbti neįgaliuosius.

Žaismingai ir linksmai veikėjų lūpomis kalbėti apie  meilę, draugystę, džiaugsmą ir liūdesį, tiesą ir melą, pagarbą vyresnio amžiaus žmogui, savanorystę, egoizmą ir kt. Radiofonizuoti lietuvių bei užsienio autorių kūrinius vaikams, kurti naujas daineles, lopšines, giesmeles, muzikines pasakas, radijo spektaklius.

Kviesti projekte dalyvauti negalią turinčius vaikus, vaikų globos namų auklėtinius bei dienos centrus lankančius vaikus. Radijo laidų garso įrašus dovanoti įvairioms vaikų ugdymo ir gydymo įstaigoms.

Tai kultūrinis, šviečiamasis projektas, kurio vykdyme dalyvauja pedagogai, auklėtojai,  vaikų rašytojai, vaikų psichologai, gydytojai, gamtininkai ir kitų profesijų atstovai.

Taip pat vienas iš tikslų – gerinti, teigiamai veikti klausytojų emocinę sveikatą.

 

Radijo laidų archyvas

 

 

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!