Gruzijoje vienas mokytojas lėktuvą pavertė vaikų darželiu

http://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/Vaiku-darzelis-lektuve-1.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/Vaiku-darzelis-lektuve-1.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/Vaiku-darzelis-lektuve-1.jpgGruzijoje vienas mokytojas lėktuvą pavertė vaikų darželiu

Gruzijos Rustavio mieste vienas mokyklos direktorius rado neįprastą būdą, kaip į aukštumas pakylėti ikimokyklinį vaikų ugdymą, – jis vaikų darželiu pavertė … lėktuvą.

Garis Čapidzė iš “Georgian Airways” nupirko seną, bet visiškai funkcionuojantį lėktuvą “Jak-42” ir aprūpino jo vidų ugdymo priemonėmis, žaidimais ir žaislais, bet nelietė pilotų kabinos prietaisų, kad jais taip pat būtų galima žaisti.

“Mintis buvo sukurti vaikų darželį, į kurį vaikai eitų su džiaugsmu”, – sakė G.Čapidzė, Gruzijos ir Ukrainos socialinių santykių instituto, kuriam priklauso darželis, rektorius.

“Kartais vaikams sunku priprasti prie darželio, naujos aplinkos. Nusprendėme padėti jiems paversdami tai smagumu”, – sakė jis.

Minėto mažo sovietinės gamybos lėktuvo pilotų kabinoje yra maždaug 1,5 tūkst. mygtukų ir rankenėlių, su kuriais kaip tikri pilotai gali žaisti 15 vaikų darželio auklėtinių, sakė G.Čapidzė.

“Vaikai su malonumu eina į darželį ir verkia, kai turi eiti namo. Jiems čia patinka”, – pridūrė jis.

Ši privati žaidimų mokykla, įsikūrusi skurdžiame pramoniniame Gruzijos mieste, iš tėvų už kiekvieną vaiką ima 70 eurų per mėnesį – dvigubai daugiau nei valstybinėse institucijose.

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!