Įžymių Lietuvos moterų šunys įsiamžino žaismingoje fotosesijoje

Įžymių Lietuvos moterų šunys įsiamžino žaismingoje fotosesijoje

 

Gegužės 11 d. prekybos centre „Panorama“ atidaryta žinomų Lietuvos moterų augintinių nuotraukų paroda. Beatos Nicholson, Renatos Mikailionytės, Saulės Rinkevičiūtės, Eglės Skrolytės, Aušros Štukytės, Daivos Tamošiūnaitės, Gražinos Baikštytės ir Neringos Skrudupaitės šunys įamžinti nuotaikingoje fotosesijoje. Tokiu būdu žinomos moterys prisidėjo prie socialinės kampanijos „Gyvūnų kaspino mėnuo“, kuri skirta paremti kaniterapijos seansus Vilniaus SOS vaikų kaime.

„Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys pasakoja, kaip kilo fotosesijos idėja: „Dauguma šunų augintojų žino, jog pamatę savo šeimininką, eidami pasivaikščioti arba valgydami augintiniai yra itin laimingi, todėl nuotraukose šunys užfiksuoti smaguriaujantys. Fotosesija spinduliuoja gera nuotaika, tad tikimės, jog tai paskatins žmones dalintis nuoširdžiu gyvūnų teikiamu džiaugsmu ir su SOS kaimo vaikais bei prisidėti prie kaniterapijos seansų. Parodos lankytojai galės įsitikinti – išvydus nuotraukas šypsena veide atsiranda savaime.“

„Mars Lietuva“ inicijuota kampanija „Gyvūnų kaspino mėnuo“ vyksta trečią kartą, jos dėka Vilniaus SOS vaikų kaimo gyventojai trečius metus dalyvauja kaniterapijos seansuose su sertifikuotais šunimis. Kaniterapijos seansai padeda vaikams ugdyti bendruosius socialinius įgūdžius, pamiršti patirtą stresą ir gerai jaustis.

Fotosesijoje su savo augintine karališkąja pudele Fany dalyvavusi Renata Mikailionytė patikino, kad šunys iš tiesų turi magišką poveikį vaikams: „Kai drauge žingsniuojame gatve, Fany tikrai neįmanoma nepastebėti, o daugiausiai šypsenų ir noro bendrauti visada sulaukiame iš vaikų. Smagu, kad Vilniaus SOS vaikų kaimo gyventojai turi galimybę užsiimti terapija su šunimis. Jie iš tiesų yra ypatingi gyvūnai, kurie puikiai skaito žmonių emocijas ir siūlo savo besąlygišką meilę.“

Šunų nuotraukų paroda prekybos centre „Panorama“ veiks nuo gegužės 11 d. iki gegužės 24 d.

Apie kampaniją „Gyvūnų kaspino mėnuo“

Kampanijos metu kviečiama prisidėti prie vaikų ugdymo ir sveikatinimo seansų perkant „Whiskas“ ar „Pedigree“ produktus – 3 % nuo kiekvieno nupirkto produkto bus skirti užsiėmimams su gyvūnais SOS vaikų kaime. Šiais metais „Gyvūnų kaspino mėnuo“ kviečia visus dalintis gyvūnų teikiamu džiaugsmu!

 

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!