Krantinė prie Baltojo tilto sužydės vasaros spalvomis

Krantinė prie Baltojo tilto sužydės vasaros spalvomis

 

Jau antrus metus krantinė prie Baltojo tilto sužydės vasaros spalvomis, muzikos garsais bei vaikų šypsenomis. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas “Šatrija” vėl kviečia vilniečius su savo šeimomis ir draugais atvykti birželio 8 d. 12.00 val. ir smagiai praleisti sekmadienio popietę „Menų pievoje“. Renginyje nestigs veiklos ir pramogų visiems – tiek mažiems, tiek dideliems. Artėja vasara – didysis atostogų metas, todėl tėvelius turėtų sudominti renginio metu veiksianti vasaros stovyklų mugė, kurioje bus galima susipažinti su vaikų vasaros poilsio galimybėmis Vilniaus mieste ir už jo ribų. Tai puiki proga susitikti su stovyklų organizatoriais, kurie detaliau pristatys stovyklų programas ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

„Menų pievoje“ vaikų ir jaunimo lauks kūrybinės ,,Menų malūno” dirbtuvės, kuriose bus galima savo rankomis išbandyti žiedimo ratą, nusilipdyti savo molinuką bei pažaisti su kitomis dailės medžiagomis ir technikomis. Pievą papuoš vaikų darbų parodos ir ilgiausias pačių renginio dalyvių kurtas draugystės piešinys.

,,Žaidimų aikštelėje” ne tik kartu pramogausime ir žaisime smagius žaidimus, bet ir improvizuosime, šoksime lindy-hop‘ą, išbandysime rytų kovos menų, capoeiros bei šachmatų technikas.

„Vėjo ir muzikos“ erdvėje pūsime milžiniškus burbulus, leisime į dangų savo gamybos aitvarus. Čia turėsite progą išbandyti įvairius muzikos instrumentus ir netgi tapti improvizuoto orkestro muzikantu!

Po šių pramogų dar lauks koncertas, flashmob‘as ir loterija su šauniais prizais. O jeigu išalksite – čia pat pievoje galėsite paskanauti ką tik ištrauktos iš krosnies neapolietiškos „Jurgio ir drakono“ picos.

Renginio organizatorius – Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija”,  renginio partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė,  Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas, Antakalnio atviras jaunimo centras,  Atviras jaunimo centras ,,Mes”,  rėmėjai – UAB ,,Mano būstas”,  Asociacija “Žirmūnų bendruomenė”,  UAB ,,ICECO” Aurum ledai, renginio draugai -,,Kultūros savanoriai”,  ,,Jurgis ir drakonas.

Šaltinis: www.satrijosklubas.lt

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!