Mergaičių šukuosenų vadovas

http://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/06/knyga-sukuosenu1.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/06/knyga-sukuosenu1.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/06/knyga-sukuosenu1.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/06/knyga-sukuosenu1.jpgMergaičių šukuosenų vadovas

 

Knygos autorė – Niujorke veikiančios „Cozy vaikų kirpyklos“ savininkė. Įvade ji prisimena, kaip vaikystėje pavydėjusi draugėms tiesių plaukų, mat pačios buvę garbanoti. Dabar gi ji per daugybę metų vadovaudama kirpyklai sako mačiusi „tūkstančius pro salono duris įžengiančių mergaičių, kurių kiekviena yra unikali, kiekviena atrodo kitaip nei kitos, tačiau jos visos nori būti gražios ir ypatingos.“

Įgijusi patirties ir paskatinta besilankančiųjų, Cozy nusprendė imtis parašyti knygą apie mergaičių plaukų priežiūrą. Kaip ji teigia, „šiandien galima rasti daug informacijos apie plaukus, tačiau ji gali būti paini ir dažnai tiesiog nepritaikyta ypatingiems kiekvienos mergaitės poreikiams.“

Šios knygos išskirtinis bruožas ir būtų tas, kad čia galėsite rasti informacijos apie pačius įvairiausius plaukų tipus, būdingas problemas, priemones toms problemoms spręsti bei kaip prižiūrėti nuo suaugusiųjų stipriai besiskiriančius vaikučių plaukus. Arba kaip rūpintis kūdikėlių pūkelius primenančiais plaukais. Ir žinoma, kaip mergaičių plaukus supinti ypatingomis progomis.

Knygai praktiškumo suteikia profesionalios ir kokybiškos fotografijos. Juk pažiūrėjus į paveikslą žymiai lengviau suprasti, kas yra sumegztos uodegėlės, prancūziškas lankelis ar kaip namų sąlygomis pakirpti kirpčiukus.

Trumpai apie knygos sandarą. Knygos pradžioje pateikiama įdomių faktų apie plaukus (tarkim, ar žinojote, kad šviesiaplaukiai paprastai turi daugiau plaukų nei tamsiaplaukiai arba kad mergaičių plaukai auga daug lėčiau nei berniukų?), apie tai, kuo mažų vaikų plaukučiai skiriasi nuo suaugusiųjų. Toliau pereinama prie konkretesnių dalykų – bandoma paaiškinti, kokie būna plaukų tipai, kaip nusistatyti, koks yra jūsų vaiko plaukų tipas, kokių būna įrankių plaukams prižiūrėti bei kokio efekto su kiekvienu iš jų galima pasiekti.

Nuosekliai seka skyrius „Viskas apie aksesuarus“ (nuo gumelių ir segtukų iki originalių idėjų, kaip patiems namų sąlygomis susikurti individualius papuošalus plaukams) bei priemones plaukučiams prižiūrėti (aptariami ne tik įprasti šampūnai ir balzamai bei jų tarpusavio skirtumai, bet ir ypatingos priemonės, tarkim, palengvinančios „kaltūnų“ iššukavimą), aptariamos dažniausios plaukučių problemos (pleiskanos, kramotomoji guma plaukuose, įsielektrinimas, kepurės suspausti plaukai, suskilinėję galiukai etc.) bei nurodomi sprendimo būdai.

Antrojoje knygos dalyje rasite daugybės šukuosenų ir kasdienių šukavimų pavyzdžių su įvairiausiais patarimais ir pasiūlymais. Prie kiekvienos šukuosenos pridedamas ne tik išsamus aprašymas, kaip žingsnis po žingsnio sukurti tam tikrą šukavimą, bet ir pinimo schema bei reali fotografija. Rasite ir „greitųjų” šukavimo pavyzdžių: juk ne vienai mamai teko patirti, kai ryte reikia skubėti į darbą-darželį-mokyklą, o dukros susivėlusios neišleisi. Tam ir yra greitieji sušukavimai, arba kitaip tariant, šukuosena per 5 minutes.

Mamai, kuri augina ilgakasę dukrą, tačiau nedrįsta ar neturi patirties su plaukučių šukavimu, ši knyga gali suteikti gerokai daugiau aiškumo. Tai mergaičių plaukučių priežiūros ir šukavimo pradžiamokslis. Kviečiantis įgyti svarbiausių žinių ir mokantis įgūdžių. Puiki dovana tiek mamai, tiek dukrai.

 

Cozy Friedman, Sheryl Berk. Mergaičių šukuosenų vadovas. – Vilnius: manoknyga.lt, 2013. 192 p.

Knygą įsigyti galite čia, dabar už ypatingą kainą.

Šaltinis: www.bernardinai.lt

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!