Premjera šeimai “Pasiimk mane į kelią”

Premjera šeimai “Pasiimk mane į kelią”

 

Birželio 8 d. sekmadienį, į Vilniaus Valstybinio mažojo teatro sceną pakvies Premjera! Teatrine improvizacija “Pasiimk mane į kelią” pirmą kartą sostinės šeimoms, bus pristatyta edukacinė muzikinių-teatrinių žaidimų knygelė su CD „Mano lagaminas”.
 
Kelioninės knygelės „Mano lagaminas” autorė ir teatrinės improvizacijos režisierė Lina Liužinaitė-Beržinienė sako, kad tai tos knygelės pagrindu sukurta improvizacija, lyg atvira edukacinė pamoka, tiek vaikams,
 
atlikėjams bei aktoriams vaidinantiems scenoje, tiek žiūrovams. „Kviesdama žaisti muzikinius-teatrinius pirštų žaidimus noriu atkreipti tėvų dėmesį ir pasiūlyti dar vieną idėją smagiai ir prasmingai laisvalaikio veiklai: „niekas nenuneigs pirštų žaidimų naudos. Ši smagi veikla tai – ne vien pramoga, bet ir mankšta smulkiajai motorikai, kuri padeda plėtoti vaiko koordinaciją, skatina kalbos gebėjimą, gerina atmintį, plėtoja kūrybinį mąstymą“.
 
Spektaklio kūrėjai tikina, kiekviena renginyje apsilankiusi šeima turės unikalią galimybę pamatyti, kaip žaisti pirštų žaidimus, o kartu čia pat, vieną ar keletą jų, išmokti ir toliau šį smagų žaidimą tęsti namuose, laukiant lėktuvo, sėdint po medžiu, važiuojant automobiliu ar tiesiog sustabdžius bėgančios kasdienybės akimirką.
 
Spektaklio garso takelyje skamba kompozitoriaus Petro Kričenos ir muzikos pedagogės Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės, Lietuvos vaikams adaptuota įvairių tautų dainų rinktinė, bei autorinės lietuvių kompozitorių ir liaudies dainos.
 
Šiemet mokyklėlė „Strazdanėlės skaičiuoja 25-tus įkūrimo metus! Savo veiklą pradėjusi Panevėžyje, mokyklėlė 2002 m. atvėrė duris ir Vilniuje. Būtent tiek laiko, daugiau nei 30-ties profesionalių pedagogų komanda Vilniuje ir Panevėžyje, kuria ir įgyvendina įvairius edukacinius projektus visai šeimai: kūdikiams, vaikams, mamoms, tėvams, dėdėms, tetoms ir seneliams.
 
Spektaklio kūrybinė grupė:
Režisierė Lina Beržinienė
Projekto vadovė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė
Kompozitorius ir garso režisierius Petras Kričena
Vaidina ir atlieka aktorė Kristina Jasiukonytė, džiazo muzikos atlikėja Jurgita Kričenaitė, visi mokyklėlės „Strazdanėlės“, vaikų priežiūros centro „Strazdanėlės“ ir Teatro studijos vaikai, bei mažiausieji mokyklėlės auklėtiniai su tėveliais.
 
Teatrinė improvizacija „Pasiimk mane į kelią“
Birželio 8 d. (sekmadienis) 10.30 ir 12.15 val.
Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre (Gedimino g. 22, Vilnius).
Maloniai kviečiame apsilankyti!
_______________________________________________________________
Papildomą informaciją teikia ankstyvojo meninio ugdymo mokyklėlės „Strazdanėlės“ atstovė ryšiams su visuomene Birutė Norvaišienė tel. 8 655 93188, studijos@strazdaneles.lt
www.strazdaneles.lt

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!