Radijo laida apie gamtą “Žemės pasaka”

Radijo laida apie gamtą “Žemės pasaka”

Radijo projektas vaikams „Žemės pasaka” – tai laidelė, kurios metu kalbėsime apie gyvūnijos ir augalijos pasaulio įdomybes, žemės ir vandenyno gelmių paslaptis, apie archeologiją apie naujausius mokslinius atradimus ir naujienas. Taip pat gvildensime gamtos apsaugos temą, pasakosime apie ekologiją ir atliekų rūšiavimą.

Informacija laidoje pateikisime paprastai, suprantamai lengvai, žaidimų, klausimų – atsakymų bei užduočių forma. Radijo projektas „Žemės pasaka” atskleis klausytojams daug mūsų planetos paslapčių, skatins klausytojus domėtis, grožėtis gamta ir ją saugoti.

„… Ar suspėsi supaisyti, kas vyksta gamtoje? Jei vienus dalykus pamatai, tai, žiū, kitų jau nebeliko, ar tiesiog užsimiršo. O kaip norisi visko, kas gražu, kas miela ir įdomu ne tik pačiam pamatyti, bet ir kitiems apie tai papasakoti. Kitiems? Taip, o ypač gamta besidomintiems vaikams.” (gamtininkė Lina Marmaitė-Snitkienė)

Skatinsime vaikus pajusti gamtos grožį, pamilti gamtą, saugoti augalus, rūpintis gyvūnais, jausti atsakomybę už savo naminį gyvūnėlį. Mokysimės stebėti ir pastebėti įvairius gamtos reiškinius, būti jaunaisiais tyrėjais, patiems domėtis flora ir fauna. Radijo projektas skatina vaikų kūrybingumą – vaikai gales patys įgarsinti savo kūrybos pasaką ar eilėraštį, papasakoti istoriją iš savo gyvenimo. Vaikams, aktyviai dalyvaujantiems laidoje, bei mūsų klausytojams teisingai atsakiusiems į klausimus dovanosime prizus.

Pažintinis, šviečiamojo pobūdžio radijo projektas „Žemės pasaka” skatina klausytojus įnešti savo dalelę į gamtos pasaulį, saugoti gamtą, nelaužyti medelių ir jų šakelių, nešiukšlinti, puoselėti savo aplinką, atrandant gamtoje vis kažką naujo bei įdomaus. Projektas ugdo kalbos kultūrą, skatina vaikus kultūringai elgtis, domėtis bei atrasti kitokią gamtą – subtilią bei nuostabią…

„Žiemos skrebučiai plyšta, pavargę gervės grįžta, o jas vaikučiai klausia: „Kuri šalis gražiausia?” Ir gervė pirmutinė atsakė jiems: „Gimtinė!”- sparnais palietus ežerą lyg tyrą žemės ašarą” (Kostas Kubilinskas, „Gražioji šalis”).

Klausytojų laukiame šeštadieniais 12:00 ir 24:00 bei pirmadieniais 10:00 ir 22:00. Klausykitės, atsakykite į klausimus, atsakymus siųskite adresu: info@vaikuradijas.lt ir laimėkite prizus (knygeles, žaisliukus, žurnaliukus bei kita).

Radijo projektą “Žemės pasaka” remia spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!