Sekmadienį Vilniaus Gedimino prospektu žygiuos Šeimų eisena ir bus išrinkta Metų gausi šeima

Sekmadienį Vilniaus Gedimino prospektu žygiuos Šeimų eisena ir bus išrinkta Metų gausi šeima

 

Šį sekmadienį, gegužės 18 d., 13 val. Katedros aikštėje, grojant trankiems pučiamųjų orkestro „Trimitas“ ritmams, rinksis ir rikiuosis Šeimų eisenos dalyviai – visi tie geros valios žmonės nuo mažo iki didelio, kuriems šeima yra didžiausia vertybė.

Daugiavaikių šeimų asociacijos MES kartu su banku „Bigbank“ organizuojama eisena Gedimino prospektu džiaugsmingai žygiuos iki pat Lukiškių aikštės, kur jos dalyvių ir visų vilniečių bei miesto svečių lauks smagus koncertas ir jau penktus metus iš eilės rengiamo konkurso „Metų gausi šeima“ nugalėtojų apdovanojimai.
Pasak vienos iš renginio sumanytojų ir organizatorių Jurgitos Pocienės, Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovės, šiųmetė Šeimų eisena skiriama Tarptautinei šeimos dienai, švenčiamai gegužės 15-ąją, paminėti.

„Kviečiame prie mūsų jungtis visus, kurie mano, kad šeima – tai didžiausia vertybė žmogaus gyvenime. Šia eisena norime parodyti kitiems ir patys pasidžiaugti gražiomis šeimomis, suburti jas bendrai šventei ir taip išreikšti pagarbą bei padėką už vertybinį pasirinkimą“, – sakė keturių vaikų mama.

13 val. Vilniaus Katedros aikštėje besirenkančius eisenos dalyvius trankiais sambos ritmais pasitiks pučiamųjų orkestras „Trimitas“. Išsirikiavusi darnia kolona, Gedimino prospektu eisena pasieks Lukiškių aikštę, kur 14 val. prasidės šventinis koncertas: džiazo improvizacijas atliks trys Artūro Noviko džiazo mokyklos vokaliniai kolektyvai, pietietišku temperamentu uždegs šokių studijos „Flamenko.lt“ atlikėjos, susirinkusiųjų sveikatą tikrins ir gerus patarimus dalins Daktaras Aiskauda – Sveikatos žurnalistų asociacijos deleguotas personažas. O kadangi žmogus ne vien linksmybėmis gyvas, sočia ir sveika kareiviška grikių koše vaišins pilietinės-edukacinės akcijos „Svajonių karavanas“ lauko virtuvė. Svajotojų karavano savanoriams visi norintieji galės perduoti ir lapelius su užrašytomis didžiausiomis svajonėmis, kurioms iki metų pabaigos žadama padėti išsipildyti.

Koncerto Lukiškių aikštėje metu bus apdovanota ir „Metų gausi šeima“.

„Šiemet sulaukėme daugiausiai paraiškų į „Metų gausios šeimos“ nominaciją per visus penkerius metus, kai organizuojame šiuos apdovanojimus. Paraiškos nominacijai atkeliavo iš Vilniaus, Palangos, Šiaulių, Kelmės rajono, Varėnos rajono, Kėdainių rajono. Rinkimuose dalyvaujančios šeimos augina nuo 3 iki 12 vaikų. Siekiame, kad didelės šeimos didžiuotųsi esą tokios, nebijotų pasirodyti visuomenei ir taptų pavyzdžiu kitiems, tad šventės metu nugalėtoja paskelbsime tą šeimą, kuri geriausiai atitinka šiuos kriterijus“, − sako jau tradiciniais tapusių rinkimų iniciatorius „Bigbank“ AS Lietuvos filialo vadovas Rolandas Norvilas.

Praėjusiais metais „Metų gausios šeimos“ apdovanojimas ir piniginis prizas atiteko Linos ir Viktoro Jankauskų šeimai, auginančiai penkis vaikus. Originaliu prisistatymu pasižymėjusi šeima sakė mėgstanti viską daryti kartu – keliauti, tvarkyti aplinką ir kitaip pramogauti. Meniškos sielos vaikus auginantys tėvai užtikrino, kad didelė šeima jiems reiškia ne rūpesčius, o nuolatinę pagalbą.

„Metų gausios šeimos“ apdovanojimai tuo pačiu metu vyks visose Baltijos šalyse.

Daugiavaikių šeimų asociacija MES

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!