„Skinija“ jau dešimtus metus kviečia vaikus kurti kojines

„Skinija“ jau dešimtus metus kviečia vaikus kurti kojines

 

Šių metų kovo 2 dieną prasideda 10-asis taikomojo dizaino konkursas vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“. Konkurso organizatorė ir globėja UAB „Skinija“ bei prekybos tinklas „Maxima“ kviečia visus kūrybingus vaikus pasitelkus fantaziją sukurti savo svajonių kojinytes. Tradiciškai pagal nugalėtojų eskizus bus mezgamos pėdkelnės vaikams, kurias rudenį jau bus galima įsigyti specializuotose bendrovės parduotuvėse bei didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse.

 

Per 9 konkurso gyvavimo metus „Skinija“ sulaukė 50 000 pieštų kojinių eskizų, o pagal nugalėtojų piešinius numegztos 48 dizainų kojinės ar pėdkelnės jau sudarytų vertingą lietuviškos vaikų mados kolekciją.

 

„Jei kuri nors verslo įmonė savo organizacinės kultūros neįsivaizduoja be Kalėdų šventimo darbe ar ypatingos sporto šventės vasarą, tai šis konkursas yra tapęs neatsiejama „Skinijos“ tradicija ir kasmet laukiamu įvykiu – argi organizuotume jį dešimtus metus, jei būtų kitaip? Tikiu šio konkurso edukacine verte, nes manau, kad jis skatina ne tik kurti, bet ir pasidomėti dizaino pritaikymo galimybėmis“, – sako Kęstutis Rudgalvis, UAB „Skinija“ generalinis direktorius.

 

Be to, jaunajai kartai norisi parodyti, kad ir kūryba gali turėti praktiškąją pusę, todėl norime papildomai edukuoti besidominčius vaikus, parodydami kojinių gamybos procesą.

 

10-ajame „Nusipiešk sau kojinytes“ konkurse kviečiami dalyvauti vaikai iki 18 metų, gyvenantys Lietuvoje ar užsienyje. Piešinių paprastu paštu laukiama iki 2015 m. balandžio 30 d. bendrovės „Skinija“ adresu Šilalės g. 14, LT-48315, Kaunas, kojinių eskizus konkursui taip pat galima pateikti ir internetu www.skinija.lt/konkursas.

 

Ir naujiems, ir nuolatiniams konkurso dalyviams rūpi, kokie yra pagrindiniai piešinių vertinimo kriterijai, kaip ir ką piešti, siekiant laimėti. Čia svarbu paminėti, kad vertinimo komisija visada remiasi šios srities profesionalų nuomone, komisijoje dalyvauja nepriklausomi ekspertai.

 

„Piešdami nepamirškite įsivaizduoti, kad tai, kas nugula ant lapo, turėtų būti numegzta ant kojinės. Pagaliau, pačiupinėkite tikras kojines ar pėdkelnes, pabandykite įsivaizduoti savo piešinį. Pagalvokite, ar tokias kojines norėtumėte dėvėti patys, su kuo jas derintumėte“, – praktiniais patarimais dalijasi nuolatinis vertinimo komisijos narys, mados namų „Cantas“ dizaineris Egidijus Sidaras.

 

Tuo tarpu „Skinijos“ atstovai pataria nepamiršti, kad kojinė – ne paveikslas, joje sunku atvaizduoti daugybę smulkių detalių, todėl jei kelias dienas praleisite piešdami smulkiausius snaigės kristalėlius, greičiausiai tai bus įspūdingas, bet nepritaikomas kūrinys.

 

Visi norintys pasipraktikuoti ar tiesiog gerai praleisti laiką kovo 14–15 dienomis nuo 12 iki 18 val. kviečiami į konkurso „Nusipiešk sau kojinytes“ savaitgalio dirbtuvėles Kauno „Akropolyje“. Čia vaikai galės pasimokyti ir pamėginti nupiešti pirmuosius kojinių eskizus, pasiimti piešinių šablonų į namus.

 

Gegužės mėnesį bus paskelbti 7 pagrindiniai ir 4 papildomų kategorijų (už taikomojo dizaino išmanymą, už netikėtą sprendimą, už kūrybišką komandinį darbą, už aktyvų asmeninį dalyvavimą) nugalėtojai. Kadangi konkurso metai jubiliejiniai, tai be tradicinių „Skinijos“ prizų šiemet 7 pagrindiniai nugalėtojai dar bus apdovanoti ir kelionėmis į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrą „Aqua“.

 

Daugiau informacijos apie konkursą ir dalyvavimo sąlygas www.skinija.lt

 

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!