Šokių “FLACHMOB’as” skirtas “Veiksmo savaitei be patyčių” pažymėti

http://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpghttp://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/FB-041.jpgŠokių “FLACHMOB’as” skirtas “Veiksmo savaitei be patyčių” pažymėti

Ketvirtadienį, kovo 14 d., 18 val. centrinėje prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ aikštėje vyko šokių “flachmobas”, skirtas „Vaikų linijos“ iniciatyvai „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ palaikyti.

Šokyje bendram tikslui susivienyjo profesionalūs šokėjai ir mėgėjai, suaugę ir vaikai.

Oficialiai veiksmo savaitė startuoja tik kovo 18 dieną, tačiau flašmobui renginio organizatoriai pasirinko datą ne savaitės ribose, taip siekdami atkreipti jaunimo ir suaugusių dėmesį į netrukus prasidėsiančią iniciatyvą ir kartu paskatinti juos dar aktyviau palaikyti gyvenimo be patyčių idėją.

„Esame neabejingi „Vaikų linijos“ iniciatyvai, todėl savo veikla prisidedame prie iniciatyvos žinomumo didinimo, – pasakoja Lina Svirnelienė, renginių organizavimo bendrovės „Time Leaders“ vadovė. – Šiuo žingsniu siekiame paskatinti visus, o ypač jaunimą ir suaugusius – dar aktyviau palaikyti gyvenimo be patyčių idėją.“

Renginio organizatoriai sako, jog flašmobas ne tik smagus reginys, bet ir priemonė skatinanti žmones nelikti abejingais patyčių problemai bei būti pakantesniais ir tolerantiškesniais kitų atžvilgiu.

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ startuoja kovo 18 d. Šio projekto iniciatoriai – emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija“- kviečia visus nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

Šaltinis: www.zmones.lt

flashmob1 flashmob6 flashmob5 flashmob4 flashmob3 flashmob2

 

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!