Startuoja nauja laidelė “Labas, matematika”

Startuoja nauja laidelė “Labas, matematika”

Startuoja puiki laidelė – “Labas, matematika” , vaikams apie skaičius linksmai.

 

Nuotaikinga ir optimizmu trykštanti vaikų radijo laidelė „Labas, Matematika“, žada gausybę netikėtų ir intriguojančių nuotykių stebuklingajame skaičių ir figūrų pasaulyje.

 

Ar galite pasakyti kada švenčiama Pi diena? O kodėl pliusiukas draugauja su minusiuku bei kiek sveria skruzdėlytė? Apie tai ir dar daugiau kalbėsime, dainuosime ir piešime kartu su Jumis, mažieji mūsų draugai.

 

Laidelės formatas neįpareigojantis ir nesudėtingas, lavinantis vaiko vaizduotę ir atmintį. Mes siekiame, kad mokymasis matematikos taptų linksmas ir patrauklus. Negana to, vaiko mechaninė atmintis yra itin gera, jis geba įsiminti ir iš eilės pasakyti skaičius iki 100, net nesuvokdamas jų reikšmės.  Svarbiausia ugdyti šį gebėjimą ir skatinti mažylį atrasti naujas tobulėjimo nišas.

 

Tad dabar plačiai nusišypsom, padarom galvytės mankštą, kad joje tilptų daugiau žinių ir nekantraudami laukiame ką gi naujo išgirsime šį kartą.

Laidelę rengia ir veda Vilniaus Universiteto ketvirtakursės Lina Matiukaitė (komunikacija ir informacija)  ir Ieva Jasiūnaitė (matematika, ekonometrija). Jūsų komentarų, pastabų ir pasiūlymų laukiame el. paštu labasmatematika@gmail.com

Laidos klausykitės: pirmadieniais 15:05

Laida kartojama: trečiadienį 11:05 ir šeštadienį 15:05

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!