“Svajonių karavanas” – pradėjo savo kelionę

“Svajonių karavanas” – pradėjo savo kelionę

Antradienį, vasario 11 d., 10 val. Vilniaus viešbučio „Radisson Blue Astorija“ (Didžioji g. 35/2) konferencijų salėje buvo  surengtas unikalios, visą Lietuvą apimsiančios pilietinės-edukacinės akcijos „Svajonių karavanas“ pristatymas žiniasklaidai ir rėmėjams. Akciją organizuojančios Daugiavaikių šeimų asociacijos MES iniciatyva „Svajonių karavanas“ net septynis mėnesius keliaus po įvairius šalies miestus ir susitikimų su visuomene metu tikrais pavyzdžiais iliustruos sąmoningos šeimos idėją, kvies į šeimos svarbą visaverčiam žmogaus gyvenimui pabrėžiančius švietėjiškus renginius, dalinsis šeimų sukurtomis gėrybėmis, o svarbiausia – ragins nepamiršti svajoti, nes svajonės pildosi! O akcijos mecenatas, prekybos centras MAXIMA, rūpinsis, kad visur, kur tik užsuks svajotojų vilkstinė, pati karščiausia svajonė taptų realybe.

Žmonės gal pamiršo, o gal bijo svajoti apie didelę ir gražią šeimą, bet MES norime priminti, kad svajonės pildosi – reikia tik labai norėti!

„Svajonių karavano“ kelionė prasidėjo kovo 1 d. – šią įspūdingą vilkstinę, sudarytą iš kilnojamosios fotostudijos, lauko virtuvės, svajonių automobilio ir susitikimų palapinės, pirmieji aplankė Užgavėnių persirengėliai, susirinkę į Rumšiškių liaudies buities muziejų varyti žiemos. Pabuvojęs Kaziuko ir Kazimiero mugėse, šventiškai sutikęs šv. Velykas, nuo gegužės „Svajonių karavanas“ pradės vasaros sezoną Palangos ir Druskininkų kurortuose, birželį keliaus į Alytų ir Trakus, liepą – į Kernavę ir Klaipėdą. Rugpjūčio pradžioje aplankęs Kėdainius, karavanas leisis į Panevėžį ir Šiaulius, o kelionę iškilmingai užbaigs rugsėjo 27 d. sostinėje rengiama šventine programa. Iš viso „Svajonių karavanas“ planuoja užsukti net į dvidešimt įvairiose šalies vietose organizuojamų renginių.

Atrinkti išpildymo vertas svajones ir šeimas, kurioms reikia padėti patikėti stebuklais, prekybos tinklui MAXIMA padės akciją organizuojanti Daugiavaikių šeimų asociacija MES. Iš visų išpildytų svajonių bus pagamintas specialus Svajonių albumas su kiekvienos šeimos svajonių išpildymo istorija ir padėka padėjusiems ją įgyvendinti.

Daugiavaikės šeimos bus kviečiamos fotografuotis kilnojamojoje fotostudijoje ir gaus savo nuotraukas dovanų. Projektui baigiantis sustabdytos akimirkos pavirs paroda apie dideles pavyzdingas Lietuvos šeimas ir bus eksponuojamos miestų ir miestelių bibliotekose, mokyklose, kitose viešose erdvėse. Karavano lauko virtuvė išalkusiems siūlys nemokamai pasistiprinti koše – taip, anot akcijos organizatorių, norima parodyti, kad didelė šeima moka ne tik imti, bet ir dalintis. Svajonių automobilyje kiekvienas galės parašyti ir viešai paskelbti savo svajonę – projekto pabaigoje iš visų išpildytų svajonių bus pagamintas Svajonių albumas su kiekvienos svajonės išpildymo istorija ir padėka padėjusiems ją įgyvendinti. Susitikimų palapinėje savo darbus pristatys daugiavaikių šeimų atstovai, vyks susitikimai su visuomenei gerai žinomais žmonėmis, puoselėjančiais šeimos vertybes, talkinant Sveikatos žurnalistų asociacijai, bus rengiamos paskaitos šeimos planavimo, sutuoktinių tarpusavio santykių, sveikatingumo, tėvystės temomis.

Vienais ryškiausių akcijos akcentų, taps gegužės 4 d. rengiamas jau tradicinis padėkos koncertas mamoms „Motinos meilei nėra ribų“ ir Šeimų dienos proga gegužės 18 d. Vilniuje rengiama Šeimų eisena, kurią vainikuos šeimų iškyla Lukiškių aikštėje.

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!