Trimetis berniukas pateko į protingiausių žmonių klubą

http://vaikuradijas.lt/wp-content1AS/uploads/2014/02/Sherwyn-Sarabi_1_31bef.jpgTrimetis berniukas pateko į protingiausių žmonių klubą

Trimetis britas, kuris pradėjo kalbėti sulaukęs vos dešimties mėnesių, pateko į protingiausių pasaulio žmonių klubą „Mensa”. Berniukas taip pat moka suskaičiuoti iki 200 ir išvardyti visas pasaulio šalis. Jis tapo vienu jauniausių klubo narių, skelbia Didžiosios Britanijos spauda.

Barnslyje, Pietų Jorkšyro grafystėje, gyvenantis Šervinas Sarabi dabar priklauso 1 procentui protingiausių pasaulio žmonių po to, kai atlikti tyrimai parodė, jog jo intelekto koeficientas yra 136.

Berniuko mama Amanda Sarabi sakė, jog labai didžiuojasi savo apdovanotu sūnumi, kurį vadina „nuostabiu”. Šervinas skaito kaip šešerių metų vaikas. Jis pradėjo kalbėti dešimties mėnesių ir jau dvidešimties mėnesių amžiaus kalbėjo pilnais sakiniais. Sulaukęs dvejų jis jau skaitė, žinojo pasaulio šalis, jų vėliavas, o taip pat saulės sistemos planetas ir žmogaus kūno dalis bei vidaus organus. Šervino mama sakė, jog jos sūnus gali išvardyti visas pasaulio šalis ir pasakyti, kokia yra šalies vėliava. Jis taip pat gali paaiškinti, kokia yra kiekvieno žmogaus vidaus organo funkcija.

“Jo bendrosios žinios yra nuostabios. Jis žino viską. Tai nėra tarsi kalbėtum su paprastu trimečiu. Jis net nežiūri vaikiškų programų, jis žiūri žinias. Jis itin mėgsta orus, ypač pasaulio. Jam labai patinka mokytis, – sakė mokytoja dirbanti berniuko mama. – Aš niekada nemokiau jo per prievartą. Jei jis prie manęs prieina ir ko nors klausia, jam paaiškinu geriausiai, kaip moku. Kartais nežinau atsakymo, todėl jį surandu ir jam pasakau. Jis būna labai patenkintas.

Ponia Sarabi sakė: “jis nori viską žinoti – neseniai pažadino mane 3:00 valandą nakties ir sisižavėjęs pasakojo apie poną Izaoką Niutoną ir kaip jis atrado žemės traukos dėsnį. Visur kur tik mes einame, jis klausia: “Kodėl? Kodėl? Kodėl? “Apie viską kas vyksta aplinkui.”

” Šiuo metu tarp 22 tūkst. „Mensa” klubo narių Didžiojoje Britanijoje yra tik šimtas jaunesnių nei 10 metų vaikų.

Parengta pagal: www.whatsonxiamen.com ir www.balsas.lt

Sherwyn-Sarabi_2_7ffcf

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!