„Vakaro žvaigždelė“ (2020 m., Nr. 49)

Aš, naujas žiemos žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ numeris, jau keliauju pas jus! Kartu su manimi neprailgs ilgi žiemos vakarai.

Tad atsiversk žurnalą ir pradėk keliauti žurnalo puslapiais. Šiame numeryje susipažinsite su radijo laidos „Vakaro žvaigždelė“ redaktore Daiva. O ar žinote, kad kuprotieji banginiai dainuoja? Taip taip, ir man tai buvo naujiena. Skaitydami straipsnį „Žiemos džiaugsmai ir atradimai“ galėsite eksperimentuoti ir bandyti atspėti, kieno pėdos žingsniuoja ant balto sniego. Pasaka „Turbo urbo greitis“ atskleis ne tik Niko troškimą būti greitu, bet ir tai, kaip jis susidraugavo su Jūniumi. Darželio „Mažųjų akademijos“ auklėtoja ir vaikai pasiūlys, kaip paruošti dovanas miško gyventojams. Drauge su pingvinu Kriku aplankysite speigu ir šalčiu alsuojančią Antarktidą. Ar tu pasiryžtum nerti žiemą į ledinę jūrą arba basomis apibėgti aplink namą? Aš tikriausiai ne, tačiau sveikuoliui Simonui tai visai nebaisu. Tad Svajutė kviečia susipažinti su tokiu drąsuoliu ir sveikuoliu.  Žiemos žaidimai gali būti išties labai linksmi, net jei ir nebūna sniego. Kokie tai žaidimai, sužinosite Polinos parengtame straipsnyje. Prieš šventes paruoškite eglutę iš rankyčių.
Juk dažnai girdi: „Negalima valgyti daug saldumynų, nes dantys iškris“. Tačiau šiame numeryje pateiktas SVEIKŲ saldainių receptas. Pasigamink ir pavaišink kitus. Tėveliams būtina paskaityti straipsnį apie dovanų laukimą, ir kokia dovana yra vertinga.
Taip pat žurnale spausdinamos dviejų dainelių natos, užduotėlės, konkursas.
Žurnalo priedas – muzikinė kompaktinė plokštelė „Baltos pusnys“.

Žurnalo su CD ieškokite didžiuosiuose prekybos tinkluose, internetu (km.lt, knygos.lt bei elknygynas.lt) bei Pylimo g. 20-10 Vilniuje.

 

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!