Ką kiekvienas moksleivis turėtų nuveikti vasarą?

Ką kiekvienas moksleivis turėtų nuveikti vasarą?

 

Atrodo mokslo metai tik ką pasibaigė, o iš tiesų pirmasis vasaros mėnuo jau pasibaigė! Nesnausk – vasaros dienų skaičius ribotas, todėl svarbu jas išnaudoti prasmingai! Nežinai kaip tai padaryti? Pasirūpink gera nuotaika, artimiausiais draugais ir išmaniuoju telefonu – štai keletas nepakeičiamų veiklų, kurios vasarą pavers pačia įsimintiniausia.

1. Pagaliau gali atsipūsti nuo mokslų ir kitų veiklų. Įsitaisęs hamake ar paplūdimyje perskaityk savo mėgstamo rašytojo knygą. Jeigu vasarą ruošiesi daug keliauti, o mėgstamų knygų turi daugiau nei kelias, parsisiųsk programėlę, skirtą knygų skaitymui planšetėje ar išmaniajame telefone, pavyzdžiui, „Aldiko Book reader“ ar „Kobo app“.

2. Būtina vasaros pramoga – barbekiu vakarėlis su draugais! Tematika nesvarbi, svarbiausia surengti jį gamtoje – kieme, sode, paplūdimyje ar parke. Nepamiršk pasirūpinti indais, gražia staltiese, muzika, žvakėmis ir tuo, ką norėsite ragauti! Maisto gaminimo idėjų gali pasisemti naudodamasis tokiomis programėlėmis kaip „Grill recipes“ ar „BigOven.

3. Kokia vasara be maudynių? Būtinai išsimaudyk vandens telkinyje – ežere, jūroje ar upėje. Šokinėk nuo lieptelio, plaukiok su pripučiamais čiužiniais ir nardyk, visai taip kaip vaikystėje! Pasidžiauk vandens teikiamais malonumais. Be to, nepamiršk pastatyti smėlio pilies! Savo įspūdžius iš paplūdimio saugok į pagalbą pasitelkęs „Samsung Link“ ar „Dropbox“.

4. Pasirūpink natūraliais skanumynais. Mėgaukis uogomis, šviežiomis daržovėmis, sultingais lietuviškais vaisiais ar ledais. Pasikviesk draugus ar drauges ir kartu surenkite braškinių desertų gaminimo vakarėlį. Nuostabiausių šedevrų nepamirškite įamžinti. Savo nuotraukas gali pakoreguoti „Pixlr Express“ ar taisyti ir iškart dalintis „Instagram“ paskyroje.

5. Būtinai leiskis nors į mažytę kelionę. Nesvarbu ar tai skrydis į Romą, kelionė traukiniu, žygis su palapinėmis ar išvyka savaitgaliui aplankyti močiutės kaime – pakeisti aplinką visuomet išeina į naudą. Svarbiausia su savimi pasiimti gerą nuotaiką, artimus žmones ir saulėtą orą – juo pasirūpinti padės „Yahoo Weather“ ar „AccuWeather“.

6. Vasarą miestų gatves ir pajūrį užplūsta bėgikai, dviratininkai, riedutininkai, plaukikai. Prisijunk ir tu! Vasara yra puikus metas sportuoti dėl galimybės mankštintis gryname ore – jame kalorijos dega greičiau ir didėja treniruočių efektyvumas. Sportuoti yra kur kas įdomiau, kuomet gali užsibrėžti naujus tikslus ir juos pasiekti. Savo progresui matuoti naudokis programėlėmis „Endemondo“ ar „Galaxy S5“ integruota asmenine mankštos stebėjimo priemone „S Health“.

Visų svarbiausia, nepamiršk būti spontaniškas – vartykis žolėje, gaudyk vabzdžius, nakvok palapinėje, šok lietuje…Juk vasara trunka tik tris mėnesius!

 

Šaltinis: www.balsas.lt

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Vaikų radijas