Kviečiame padėti vaikams pasiruošti mokyklai

Kviečiame padėti vaikams pasiruošti mokyklai

 

Kviečiame dalyvauti Lietuvos Carito inicijuojamoje akcijoje „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“. Jos tikslas – padėti vaikams, iš nepriteklių kamuojamų šeimų, pasiruošti mokyklai.
„Baigiantis vasarai, daugelis šeimų su nerimu laukia artėjančių mokslo metų. Ypač stiprų smūgį patiria pradinukų tėvai: reikia įsigyti ne tik mokyklinių priemonių, bet ir kuprinę, sportinę aprangą, jei mokykla reikalauja – ir uniformą. Sunkiausias mėnuo – rugsėjis, kai socialinėje atskirtyje esančioms šeimoms, stokojančioms pinigų ne tik mokykliniam krepšeliui, bet ir kasdieniams pagrindiniams šeimos narių poreikiams. Ši Caritas inicijuojama akcija yra skirta atkreipti dėmesį į vaikų skurdo problemą Lietuvoje, pradžiuginti vaikus dovanomis, suteikti jiems didesnį pasitikėjimą ir atverti kelią į mokyklą“,- teigė Lietuvos Carito generalinė direktorė Janina Kukauskienė.
Prisidėti prie akcijos gali kiekvienas aukojant trumpaisiais numeriais 1406 – 5 Lt, 1407 – 10 Lt arba internetu www.caritas.lt
Už paaukotas lėšas vaikams bus perkamos kanceliarinės prekės, pratybos, kitos mokyklinės priemonės.
Padėti vaikams galima pervedant norimą tiesiogiai į Lietuvos “Caritas” sąskaitą LT657300010137478829 (Swedbank AB). Būtina pažymėti, kad pervedama auka skirta akcijai padėti vaikams.
Ši akcija vyks iki rugsėjo 15 d. Kauno, Vilkaviškio, Šiaulių parapijose, kur, taip pat, galima atnešti ir paaukoti kanceliarinių prekių, kuprinių ir kitų mokyklai reikalingus daiktų.
Atsakingų asmenų telefonai: Kaune – 8 615 72029, Šiauliuose – 8 657 45358, Marijampolėje – 8 672 98981.
Statistika
Lietuvoje vaikų skurdo rizikos lygis 2012 m. siekė 20,8 proc. Šeimų, kur vaikai augo su vienu iš tėvų, skurdo rizikos lygis siekė 39,2 proc., o šeimų su trimis ir daugiau vaikų skurdo lygis – 29,2 proc. Apie Caritas pagalbą vaikams Caritas Lietuvoje yra įkūręs 24 vaikų dienos centrus, kuriuos kiekvieną dieną vieną lanko dauiau 1000 vaikų. Kiekvienas iš jų turi galimybę paruošti namų darbus, užsiimti įvairiomis ugdomosiomis veiklomis ir pabūti su savo bendraamžiais. Praėjusiais metais vaikai gavo 252 000 šilto maisto davinių.

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Vaikų radijas