Vanduo ir druska: jūsų sveikatos šaltinis

Vanduo ir druska: jūsų sveikatos šaltinis

Kūnas skelbia apie vandens stygių tiek būdų, kiek mes medicinoje išradome ligų. Leiskite pasiūlyti efektyviausią gerovės, sveikatos, ligų prevencijos ir geriausių vaistų pasaulyje receptą! Šiam vaistui nereikia gydytojo recepto. Jis visiems pasiekiamas. Jis nieko nekainuoja. Jis neturi jokių pavojingų pašalinių efektų. Jo šaukiasi Jūsų kūnas, kai patiria stresą. Tai paprasčiausias natūralus vanduo… Vanduo ir druska: Jūsų sveikatos šaltinis – tai bemaž 25 metų kruopščių tyrinėjimų, kuriuos „daktaras Betmenas” (taip dr. Fereydooną Batmanghelidją draugiškai vadina jo pacientai ir pasekėjai) atliko norėdamas pademonstruoti sukrečiantį faktą, deja, ignoruojamą medikų: dauguma šiuolaikinių ligų, nuo kurių siaubingai kenčia milijonai žmonių, iš tiesų yra dehidracijos pasekmė ir gali būti išgydytos kasdien geriant daugiau vandens ir vartojant jūros druskos. Bestseleriu tapusios knygos Jūsų kūnas šaukiasi vandens autorius pateikia naujausius faktus apie gydančią vandens galią ir atkreipia dėmesį, jog sveikai gyvensenai būtinas kasdieninis druskos vartojimas, taip paneigdamas plačiai priimtą mitą, jog druska – baltasis nuodas. Skausmas kūne 99 atvejais iš 100 yra dehidracijos pasekmė. Todėl pirma reikia pašalinti priežastį.

Jis paneigė mitą, jog išdžiūvusi burna yra troškulio signalas. Išdžiūvusi burna, aiškiai ir suprantamai įrodo dr. Batmanghelidjas, yra vienas iš paskutinių kūno perdžiūvimo požymių ir dėl šios klaidos nežinota, jog daug ligų tėra vandens trūkumo organizme padarinys. „Supratau, jog didžiosios dalies skausmų ir mūsų visuomenės ligų sprendimu niekas nesidomi, nes iš jo neužsidirbsi pinigų, nutariau eiti į viešumą ir skelbti apie tai visuomenei”- teigia knygos autorius.
Jo darbai medikų vertinami prieštaringai, tačiau užtenka paskaityti pacientų atsiliepimus, kad suprastum – šis suvokimas gali iš esmės pakeisti gyvenimo kokybę.

Vandens nauda neįkainojama: stiprina imuninę sistemą, padidina raudonųjų kraujo kūnelių sugebėjimą paimti deguonį plaučiuose, per kepenis ir inkstus pašalina toksines medžiagas iš viso kūno, drėkindamas sąnarius užkerta kelią artritui ir nugaros skausmui, neleidžia užkietėti viduriams, sumažina insulto ir infarkto riziką, gerina nervinių impulsų perdavimą. Vanduo būtinas smegenyse gaminamiems hormonams, apsaugo nuo dėmesio trūkumo sutrikimo, gerina atmintį, padeda sumažinti stresą, nerimą ir depresiją, atstato normalų miego režimą, sumažina nuovargį, požymius lygina odą, sumažina priešmenstruacinius skausmus, padeda numesti antsvorį, sumažina rytinį pykinimą laukiantis. Vanduo padeda atsikratyti žalingos traukos kofeinui, alkoholiui, narkotikams.

FAKTAI Mūsų kūną sudaro maždaug 73% vandens. Mūsų smegenis sudaro maždaug 85% vandens. Planetos, kurioje gyvename, maždaug 73% yra vandens ir druskos tirpalas.

Šaltinis: www.balsas.lt

Komentarų kol kas nėra.

Komentuoti

Išvalyti laukus

Vaikų radijas